Internationale toernooien

Achterhoek

Seesing Tournament Zieuwent, Nederland (o.12)

Int. Jeugdvoetbaltoernooi FC Zutphen, Nederland (o.13)

Int. ‘Gebr. Ten Brinke Bouw’-Toernooi Varsseveld, Nederland (o.17)

Internationale A-Jeugdtoernooi Terborg, Nederland (o.19)

Internationaal Karel Stegeman A-Jeugdtoernooi Ruurlo, Nederland (o.19)

Overig Nederland

Fortuna Wormerveer Internationaal Pupillentoernooi Wormerveer, Nederland (o.8, o.9, o.10)

Hafkamp Top F Toernooi VV’03 Venlo, Nederland (o.9)

Robin van Persie Toernooi VDLMaassluis, Nederland (o.9, o.10)

Pulse Miniorentoernooi RKSV Wittenhorst, Nederland (o.10)

Jorrit Hendrix Toernooi SV Panningen, Nederland (o.11)

Paastoernooi vv Baronie Breda, Nederland (o.12, o.13, o.15)

MVC Top O12 toernooi Maasbree, Nederland (o.12)

Internationaal Marc Overmars Paas Toernooi sv Epe, Nederland (o.12, o.14)

United Jeugdcup JSV Nieuwegein, Nederland (o.13)

Internationaal D Toernooi CVV Zwervers Capelle a.d. IJssel, Nederland (o13)

Int. D-toernooi TVC ’28 Tubbergen, Nederland (o.13)

Logistic Force Cup Paastoernooi RKDVC Drunen, Nederland (o.13)

Decom Top D Toernooi IVO Velden, Nederland (o.13)

Lindeboom/Dutch Graphic Group Top D GFC’33 Grubbenvorst, Nederland (o.13)

Eurocup Indoor Delfzijl, Nederland (o.13)

Int. Tournament Under 14 Hulshorst, Nederland (o.14)

Golden Talent Tournament Twello, Nederland (o.14)

Int. Vogido U14 toerrnooi Enschede, Nederland (o.14)

SV Blerick Berden Top Toernooi, Nederland (o.14)

Copa Amsterdam, Nederland (o.19)

Rotterdam Football Cup, Nederland (o.15)

Int. Jeugdtoernooi OSM ’75 Maarssen, Nederland (o.15)

Torneo del Futuro sv RAP, Nederland (o.15)

Culemborg Cup C.V.V. Vriendeschaar, Nederland (o.16)

Int. Schafer Notarissen O17-toernooi RKSV Nuenen, Nederland (o.17)

Int. Cor Groenewegen Toernooi Uitgeest, Nederland (o.19)

Heemskerkcup ODIN ’59 Heemskerk, Nederland (o.17, o.19)

Beau Vilters Memorial SHH Herten, Nederland (o.17)

Europa

Int. C-toernooi Hollage, Duitsland (o.15)

Int. Pinkstertoernooi VFL Theesen, Duitsland (o.17)

Kevin de Bruyne KDB Cup U-15 KVE Drongen, Belgie (o.15)

Miba Cup Belgie (o.7, o.8, o.11, o.12)

Int. U13 Cup Bassevelde, Belgie (o.13)

Pro Academy Tournaments, Engeland (alle leeftijden)

Sportilia International Talents Cup Spinello Santa Sofia, Italy (o9, o10)

International Carnaval Cup, Spanje (o.13)

Lennart Johansson Academy Trophy Solna, Zweden (o.13, o.14)

Puskas Suzuki Cup Hongarije (o.17)

Pro Academy U21/23 International Cup Catez Slovenia (o.21, o.23)

SOCCA Cup, Europa (alle leeftijden)

Iber Cup World (alle leeftijden)