Contact

Bestuur en Contactgegevens

Bestuur Stichting Internationaal Marveldtoernooi

Staand van links naar rechts: Tonny Hartman (Prijzen en Verloting), Tonnie Zieverink (Secretaris), Koen Bleumink (Penningmeester), Ramon Porskamp (Advertenties, Website en Social Media), Sander Nijhoff (Nevenactiviteiten en Accommodatie), Frank Walterbos (Sporthal en Maaltijden) en Marco Frank (Voorzitter, Buitenlandse ploegen en contacten en Onderdak).
Zittend: Ellen Simmelink (PR, Programmaboek en Social Media)

Secretariaat
Tonnie Zieverink
Zilversmid 39
7141 PH Groenlo
Mob: +31 (0)6 – 42 49 77 44
E-mail: tonnie@marveldtournament.com

Penningmeester
Koen Bleumink
Mob: +31 (0)6 – 36 12 72 60
E-mail: koen@marveldtournament.com

Bankgegevens:
IBAN: NL85 RABO 0113 6138 49
BIC: RABONL2U
Rekeningnummer: 11.36.13.849
Bank: Rabobank in Groenlo
Ten name van: Internationaal Marveldtoernooi

PR, Programmaboek en Social Media
Ellen Simmelink (is gestopt, functie beschikbaar)
Mob: +31 (0)6 – 22 02 56 69
E-mail: pr@marveldtournament.com

Voorzitter en Buitenlandse teams en contacten en Onderdak
Marco Frank
Mob: +31 (0)6 – 12 06 01 88
E-mail: marco@marveldtournament.com

Prijzen en Verloting
Tonny Hartman
Mob: +31 (0)6 – 23 91 51 66
E-mail: tonny@marveldtournament.com

Nevenactiviteiten en Accommodatie
Sander Nijhoff
Mob: +31 (0)6 – 57 87 08 15
E-mail: sander@marveldtournament.com

Sporthal en Maaltijden
Frank Walterbos
Mob: +31 (0)6 – 41 65 17 32
E-mail: frank@marveldtournament.com

Advertenties, Website en Social Media
Ramon Porskamp
Mob: +31 (0)6 – 52 33 21 15
E-mail: ramon@marveldtournament.com