Internationale Turniere

Achterhoek

Seesing Tournament Zieuwent, Niederlande (u.12)

Int. Jeugdvoetbaltoernooi FC Zutphen, Niederlande (u.13)

Int. ‘Gebr. Ten Brinke Bouw’-Toernooi Varsseveld, Niederlande (u.17)

Internationale A-Jeugdtoernooi Terborg, Niederlande (u.19)

Internationaal Karel Stegeman A-Jeugdtoernooi Ruurlo, Niederlande (u.19)

Rest Niederlande

Fortuna Wormerveer Internationaal Pupillentoernooi Wormerveer, Niederlandd (u.8, u.9 und u.10)

Hafkamp Top F Toernooi VV’03 Venlo, Niederlande (u.9)

Robin van Persie Toernooi VDLMaassluis, Niederlande (u.9 und u.10)

Pulse Miniorentoernooi RKSV Wittenhorst, Niederlande (u.10)

Jorrit Hendrix Toernooi SV Panningen, Niederlande (u.11)

Vogido U11 en U12 Tournament Enschede, Niederlande (u.11, u.12)

Paastoernooi vv Baronie Breda, Niederlande (u.12, u.13 und u.15)

MVC Top O12 toernooi Maasbree, Niederlande (u.12)

Internationaal Marc Overmars Paas Toernooi sv Epe, Niederlande (u.12, u.14)

United Jeugdcup JSV Nieuwegein, Niederlande (u.13)

BZS Trophy U13 Beusichem, Niederlande (u.13)

Ramada Cup U13 RKSV Pancratius Badhoevedorp, Niederlande (u.13)

Internationaal D Toernooi CVV Zwervers Capelle a.d. IJssel, Niederlande (u.13)

Int. D-toernooi TVC ’28 Tubbergen, Niederlande (u.13)

Logistic Force Cup Paastoernooi RKDVC Drunen, Niederlande (u.13)

Decom Top D Toernooi IVO Velden, Niederlande (u.13)

Lindeboom/Dutch Graphic Group Top D GFC’33 Grubbenvorst, Niederlande (u.13)

Eurocup Indoor Delfzijl, Niederlande (u.13)

Int. Tournament Under 14 Hulshorst, Niederlande (u.14)

Golden Talent Tournament Twello, Niederlande (u.14)

Int. Vogido U14 toerrnooi Enschede, Niederlande (u.14)

SV Blerick Berden Top Toernooi, Niederlande (u.14)

Goodhabitz Cup U15 TSC Oosterhout, Niederlande (u.14, u.15)

Rotterdam Football Cup, Nederland (u.15)

Int. Jeugdtoernooi OSM ’75 Maarssen, Niederlande (u.15)

Torneo del Futuro sv RAP, Nederland (u.15)

FCE Talent Cup FC Eindhoven, Niederlande (u.16, u.18)

Int. Schafer Notarissen O17-toernooi RKSV Nuenen, Niederlande (u.17)

Int. Cor Groenewegen Toernooi Uitgeest, Niederlande (u.19)

Heemskerkcup ODIN ’59 Heemskerk, Niederlande (u.17 und u.19)

Beau Vilters Memorial SHH Herten, Niederlande (u.17)

Copa Amsterdam, Niederlande (u.19)

Europa

Int. C-toernooi Hollage, Deutschland (u.15)

Int. Pinkstertoernooi VFL Theesen, Deutschland (u.17)

Kevin de Bruyne KDB Cup U-15 KVE Drongen, Belgien (u.15)

Miba Cup Belgien (u.7, u.8, u.11 und u.12)

Int. U13 Cup Bassevelde, Belgien (u.13)

Pro Academy Tournaments, England (alle Altersgruppen)

Sportilia International Talents Cup Spinello Santa Sofia, Italien (u.9 und u.10)

International Carnaval Cup, Spanien (u.13)

Lennart Johansson Academy Trophy Solna, Schweden (u.13 und u.14)

Crowne Plaza Elite Cup, Dänemark (u.13, u.14, u.15)

Puskas Suzuki Cup Hungarien (u.17)

Pro Academy U21/23 International Cup Catez Slovenien (u.21 und u.23)

SOCCA Cup, Europa (alle Altersgruppen)

Iber Cup World (alle Altersgruppen)