Wedstrijdschema en Resultaten 2019


 

Aanvang Veld Wedstrijd     Uitslag
Vrijdag 14 juni 2019 - 1e toernooidag      
17.30 uur 1 Atlético Madrid - Ajax 1 - 1
17.30 uur 2 Altinordu - SV Grol 3 - 0
17.30 uur 3 FC Barcelona - PSV 0 - 0
18.30 uur 1 Feyenoord - AZ 1 - 1
18.30 uur 2 Manchester City - Paris Saint-Germain 2 - 0
18.30 uur 3 Chivas Guadalajara - Puskás Akadémia 2 - 1
19.30 uur 1 PSV - SV Grol 2 - 0
19.30 uur 2 Ajax - FC Barcelona 1 - 3
19.30 uur 3 Atlético Madrid - Altinordu 0 - 1 
20.30 uur 1 Chivas Guadalajara - Manchester City 0 - 0
20.30 uur 2 Feyenoord - Puskás Akadémia 2 - 1
20.30 uur 3 AZ -
Paris Saint-Germain
3 - 1
Zaterdag 15 juni 2019 - 2e toernooidag      
10.30 uur 1 FC Barcelona - Altinordu 3 - 0
10.30 uur 2 SV Grol - Altético Madrid 1 - 3
10.30 uur 3 Ajax - PSV 0 - 2
11.30 uur 1 Paris Saint-Germain - Puskás Akadémia 0 - 2
11.30 uur 2 Manchester City - AZ 2 - 2 
11.30 uur 3 Chivas Guadalajara - Feyenoord 1 - 1
13.30 uur 1 Altinordu - Ajax 1 - 3
13.30 uur 2 Atlético Madrid - PSV 4 - 1
13.30 uur 3 SV Grol - FC Barcelona 0 - 5
14.30 uur 1 Puskás Akadémia - AZ 3 - 1
14.30 uur 2 Paris Saint-Germain - Chivas Guadalajara 0 - 3
14.30 uur 3 Manchester City - Feyenoord 0 - 2
15.30 uur 1 FC Barcelona - Atlético Madrid 1 - 1
15.30 uur 2 PSV - Altinordu 5 - 0
15.30 uur 3 Ajax - SV Grol 3 - 0
16.30 uur 1 Feyenoord - Paris Saint-Germain 3 - 2
16.30 uur 2 AZ - Chivas Guadalajara 1 - 2
16.30 uur 3 Puskás Akadémia - Manchester City 2 - 1
Zondag 16 juni 2019 - 3e toernooidag      
    Kruisfinales      
9.30 uur 1 Manchester City - SV Grol 2 - 0
9.30 uur 2 Altinordu - Paris Saint-Germain 0 - 2
10.20 uur 1 Atlético Madrid - AZ 1 - 2
10.20 uur 2 Puskás Akadémia - Ajax 2 - 0
    Halve finales      
11.15 uur 1 Barcelona - Feyenoord 1 - 0
12.15 uur 1 Chivas Guadalajara - PSV 0 - 0
    Plaats 9 t/m 12      
13.15 uur 1 Manchester City - Paris Saint-Germain 0 - 3
13.15 uur 2 SV Grol - Altinordu 1 - 1
    Plaats 5 t/m 8      
14.00 uur 1 AZ - Puskás Akadémia 3 - 1
14.00 uur 2 Atlético Madrid - Ajax 0 - 1
    Kleine finale      
14.45 uur 1 Feyenoord - Chivas Guadalajara 2 - 2
    Finale      
15.45 uur 1 Barcelona - PSV 2 - 0
16.45 uur 1 Prijsuitreiking      
           
  Veld        
  1 Alferink Installatietechniek    
  2 Pfeifer Rentals      
  3 Mueller