Actueel Archief

Programma en uitslagen 2009

07-06-2009

Uitslagen van de gespeelde wedstrijden

    Vrijdag 5 juni 2009 - 1e toernooidag  
       
Tijd Veld POULE Qwint  
18.30 1 Hertha BSC - Real Madrid 0 - 2
18.30 2 Rode Ster Belgrado - Auxerre 0 - 0
19.30 2 FC Twente/Heracles - PSV 1 - 1
       
    POULE PEPSI  
19.30 1 SV Grol - Lokomotiv Moskou 0 - 1
20.30 1 Feyenoord - Valencia 0 - 1
20.30 2 Manchester United - Anderlecht 0 - 2
       
    Zaterdag 6 juni 2009 - 2e toernooidag  
       
    POULE PEPSI  
10.30 1 Anderlecht - SV Grol 2 - 1
10.30 2 Lokomotiv Moskou - Feyenoord 0 - 1
10.30 3 Manchester United - Valencia 2 - 0
       
13.30 1 Feyenoord - Manchester United 0 - 0
13.30 2 Valencia - SV Grol 3 - 0
13.30 3 Lokomotiv Moskou- Anderlecht 1 - 0
       
15.30 1 Valencia - Lokomotiv Moskou 1 - 1
15.30 2 Feyenoord - Anderlecht 0 - 0
15.30 3 SV Grol - Manchester United 0 - 2
       
    POULE Qwint  
11.30 1 PSV - Rode Ster Belgrado 1 - 1
11.30 2 Auxerre - Hertha BSC 1 - 0
11.30 3 FC Twente/Heracles - Real Madrid 0 - 1
       
14.30 1 Real Madrid - Auxerre 0 - 1
14.30 2 Hertha BSC - PSV 1 - 1
14.30 3 Rode Ster Belgrado -
FC Twente/Heracles
1 - 1
       
16.30 1 Hertha BSC - FC Twente/Heracles 2 - 4
16.30 2 Real Madrid - Rode Ster Belgrado 0 - 0
16.30 3 Auxerre - PSV 3 - 0
       
    Zondag 7 juni 2009 - 3e toernooidag  
       
    POULE PEPSI  
9.30 1 Manchester United -
Lokomotiv Moskou
0 - 2
9.30 2 Anderlecht - Valencia 2 - 2
9.30 3 SV Grol - Feyenoord 1 - 5
       
    POULE Qwint  
10.20 1 PSV - Real Madrid 0 - 2
10.20 2 FC Twente/Heracles - Auxerre 2 - 0
10.20 3 Rode Star Belgrado - Hertha BSC 2 - 2
       
    FINALEWEDSTRIJDEN  
    Wedstrijden om plaats 9 t/m 12  
11.30 1

Manchester United - PSV

1 - 4
11.30 2

SV Grol - Hertha BSC

1 - 4
       
    Kruisfinales  
12.15 1 Valencia - Auxerre 0 - 1
13.15 1 Lokomotiv Moskou - Real Madrid
* Real Madrid wint na strafschoppen
1 - 1*
       
    Wedstrijden om plaats 5 t/m 8  
14.15 1 Anderlecht - FC Twente/Heracles 0 - 1
14.15 2 Feyenoord - Rode Ster Belgrado 0 - 1
       
15.00 1

Wedstrijd om plaats 3 en 4
Valencia - Lokomotiv Moskou

0 - 1
       
16.00 1

FINALE
Auxerre - Real Madrid


2 - 1

PEPSI
1
2
3
4
5
totaal
doelsaldo
plaats
SV Grol

 0

 0

 0

0

0

0

 

6

Lokomotiv Moskou

 3

 0

 3

1

3

10

 

1

Feyenoord

 0

 3

 1

1

3

8

 

4

Valencia

 3

 0

 3

1

1

8

 

2

Manchester United

 0

 3

 1

3

0

7

 

5

Anderlecht

 3

 3

 0

1

1

8

 

3

 
Qwint
1
2
3
4
5
totaal
doelsaldo
plaats
Hertha BSC

 0

 0

 1

0

1

2

 

6

Real Madrid

 3

 3

 0

1

3

10

 

2

Rode Ster Belgrado

 1

 1

 1

1

1

5

 

4

Auxerre

 1

 3

 3

3

0

10

 

1

FC Twente/Heracles

 1

 0

 1

3

3

8

 

3

PSV

 1

 1

  1 

0

0

3

 

5